Pokoje

Dvoulůžkový pokoj

2 Os.
20m2
Dvě samostatná lůžka

Menší pokoj o velikosti 20 m² s výhledem do dvora se nachází ve vyšším patře. Na pokoji jsou dvě samostatná lůžka. Pokoj je vybaven LCD televizorem, vlastní koupelnou (sprchový kout, WC), bezplatným Wi-fi připojením. K dispozici je minilednice, fén a ručníky.

Od: 1700 Kč / Noc

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

2+2 Os.
22m2
Manželská postel + přistýlka

 Dvoulůžkové pokoje o velikosti 22 m² s výhledem do dvora se nacházejí ve vyšším patře. Nabízí 2 postele, které lze od sebe jak oddělit, tak i přisunout (manželská postel) a navíc možnost přistýlky (rozkládací pohovka). Pokoj je vybaven LCD televizorem, vlastní koupelnou (sprchový kout, WC), bezplatným Wi-fi připojením. K dispozici je fén a ručníky. 

Od: 1700 Kč / Noc

Třílůžkový pokoj s přistýlkou

3+2 Os.
39m2
Manželská postel + přistýlka

Nově zrekonstruované pokoje o velikosti 39 m² s výhledem na vesnici se nacházejí ve vyšším patře. Na pokoji je dvoulůžková postel, samostatné lůžko a rozkládací pohovka s posezením. Pokoj je vybaven LCD televizorem, vlastní koupelnou (sprchový kout, WC) bezplatným Wi-fi připojením. K dispozici minilednice, fén a ručníky.

Od: 2550 Kč / Noc

Čtyřlůžkový pokoj

4 Os.
39m2
Manželská postel + dvě samostatná lůžka

Nově zrekonstruovaný prostorný pokoj o velikosti 39 m² s výhledem na vesnici se nachází ve vyšším patře. Na pokoji je dvoulůžková postel a dvě samostatná lůžka, posezení. Pokoj je vybaven LCD televizorem, vlastní koupelnou (sprchový kout, WC), bezplatným Wi-fi připojením. K dispozici minilednice, fén a ručníky.

Od: 3400 Kč / Noc

Pětilůžkový pokoj

5+2 Os.
40m2
Dvakrát manželská postel + jedno samostatné lůžko

Nově zrekonstruované pokoje o velikosti 40 m² s výhledem na vesnici se nacházejí ve vyšším patře. Na pokoji jsou dvě dvoulůžkové postele, jedno samostatné lůžko a rozkládací pohovka s posezením. Pokoj je vybaven LCD televizorem, vlastní koupelnou (sprchový kout, WC), bezplatným Wi-fi připojením. K dispozici minilednice, fén a ručníky.

Od: 4250 Kč / Noc

Šestilůžkový pokoj

6 Os.
40m2
Dvakrát manželská postel + dvě samostatná lůžka

Šestilůžkové prostorné pokoje o velikosti 40 m² s výhledem na vesnici se nacházejí ve vyšším patře. Na pokoji jsou dvě dvoulůžkové postele a dvě samostatná lůžka. Pokoj je vybaven LCD televizorem, vlastní koupelnou (sprchový kout, WC), bezplatným Wi-fi připojením. K dispozici minilednice, fén a ručníky.

Od: 4500 Kč / Noc

Kontakt

Jak se k nám dostanete
Adresa:
Kobylí 716, 691 10 Kobylí